Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-ETK-s ápolónők 1. évben...

SE-ETK-s ápolónők 1. évben milyen könyvekből tanulnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ezt én is nagyon szeretném tudni :D
2012. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én dietetikusra jelentkeztem:) Szerintem első órákon kiderül. :)
2012. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de néhány könyvet már most megtudnék venni olcsóbban, ezért lenne olyan fontos, hogy tudjam, és ne vegyek olyat, ami nem is kell.
2012. júl. 18. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok.Elözőleg amikor egyetemre jártam fél áron megvettem az összes első félévi könyvet. Szerintem még igy is jobban jártam mint ha újonnan kell kellett volna megvennem. Annak ellenére is hogy csak párat tudtam belőle használni.De tanárok azt mondták mind kötelező.. Aztán amikor megveszed azt mondja ja,vicceltem nem is kell..

Egyébként szerintem ha ott tanuló embertől veszed meg a könyveket,annyit szerintem nem változtatnak rajta hogy más könyv legyen.

2012. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!