Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győrben tanulók! A külső vagy...

Győrben tanulók! A külső vagy a belső koli van közelebb a Petz Intézethez?

Figyelt kérdés
Kb. melyik mennyi időre van? Milyen köztük a buszközlekedés?
2012. júl. 18. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A külső van közelebb, mert a Petz kint van Marcal felé.


[link]


Ez a táv a Külsőből a PLI-hez.


A belsőből (és egyben az egyetemttől) ezt az utat kell megtenned.


[link]


A külső kolitól busszal elég röviden tudsz elmenni. Ha a koli előtt felszállsz, akkor a 11-essel 1. megálló a Körkemence utcánál van (a térképen ahol lekanyarodsz a Kkemence utcára) a kötvetkező már a nagy körforgalomnál. Ott már le kell szállnod. Utána megint egy buszra a Szigethy-Tihanyi saroktól nem messze tudsz felszállni, kérdés érdemes-e? Nagyon ki kell számolni, meg persze nem is csatlakoznak a buszok.

Én a PLI-hez (a körforgalom túloldalára a PLI-től 100 méterre) jártam matektanárhoz a Külső koliból szinte soha nem mentem busszal. Mentem gyalog ki, aztán ha magam mögé tekintve jött egy busz, felszálltam. De 95%-ban gyalog végig. Mert 2 átszállás közben km-es gyaloglás nem volt értelme buszra várni.


Az egyetemtől eddig a 2-es busz vitt ki, azóta az megszűnt, mert átépült az egyetem, és megvariálták a közlekedést. Most elég változatosan tusz kimenni: A 6-os végig elvisz, de ritkán jár. (Szent Imre út, Magyar utca )


A többit az útvonaltervező mondja, mert indulástól függ...


A cél: 2660 méterre van Öntől.


Javasolt útvonalak:


1. 40 méterre Széchenyi István Egyetem felszállóhelytől, 6 jelzésű busszal,

Kismegyer, Arató utca, Major utca felé 8 megállót, kb. 10 perc, a(z) Szent Imre út, Magyar utca megállóig utazik.

Innen 10 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 50 méter.


2. 40 méterre Széchenyi István Egyetem felszállóhelytől, 6 jelzésű busszal,

Kismegyer, Arató utca, Major utca felé 6 megállót, kb. 8 perc, a(z) Roosevelt utca (Bartók-emlékmű) megállóig utazik.

Innen helyben Roosevelt utca (Bartók-emlékmű) felszállóhelytől, 5 jelzésű busszal,

Kismegyer, Arató utca, Major utca felé 2 megállót, kb. 2 perc, a(z) Szent Imre út, Magyar utca megállóig utazik.

Innen 10 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 50 méter.


3. 40 méterre Széchenyi István Egyetem felszállóhelytől, 11 jelzésű busszal,

Marcalváros, Kovács Margit utca felé 5 megállót, kb. 6 perc, a(z) Honvéd liget megállóig utazik.

Innen 100 méterre Városháza felszállóhelytől, 5 jelzésű busszal,

Kismegyer, Arató utca, Major utca felé 3 megállót, kb. 4 perc, a(z) Szent Imre út, Magyar utca megállóig utazik.

Innen 10 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 150 méter.


4. 40 méterre Széchenyi István Egyetem felszállóhelytől, 6, 11 jelzésű busszal,

5 megállót, kb. 6 perc, a(z) Honvéd liget megállóig utazik.

Innen 100 méterre Városháza felszállóhelytől, 2 jelzésű busszal,

Zöld utca, Szőnyi Márton utca felé 5 megállót, kb. 6 perc, a(z) Mónus Illés utca, Szent Imre út megállóig utazik.

Innen 80 méterre van a célpont. Gyalogos távolság összesen: 220 méter.



A www.kvrt.hu oldalon van tervező ott tudsz játszani vele.


Egyetem: Győr, Egyetem tér 1.

PLI: Győr, Szent Imre út 26-28.


Amúgy többnyire győrben jól lehet buszokkal közlekedni, de pl ez a Külő koli-PLI táv kicsit bonyolult. (Aztán lehet, ha eljátszol a tervezővel ad buszos ajánlatot, én heti egyszer legyalogoltam, nem kerestem buszos utat.)


Ha kolival egyetemmel kapcsolatban érdekel valami írj bátran. (Igaz én mérnökire jártam.)

2012. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!