Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem számítják bele a...

Miért nem számítják bele a nyelvvizsgámat a felvételibe? Megvan szóbeli és írásbeli is angol középfokú, mindezt mellékeltem is. Ők feldogozták, elfogadták és mégis úgyveszik hogy nincs nyelvvizsgám!

Figyelt kérdés
A megjelölt szakokhoz alapkövetelmény ez az irat szóval jelenleg úgynéz ki hogy nem vesznek fel sehova, pedig a pontszámaim jók szinte biztos hogy felvennének és mégis most ez a helyzet. Mit tehetek ilyen estben? Vagy ha valaki megtudná mondani hogy mi lehet a probléma a nyelvvizságval azt is megköszönném.

2012. júl. 19. 20:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Telefonálj az Educationak! Mi innen nem tudhatjuk! (06-1)477-31-31

vagy írj e-mailt az info@felvi.hu-ra, bár inkább a telefont ajánlom. Nekem is a középiskolai bizonyítványomat nem számították bele, hiába volt ott a "Feldolgozva", telefonban találtak rá kifogást, hogy elnézték.

2012. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

:O

nincs emelt érettségid angolból?

2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul emlékszem, de ha alapkövetelmény akkor nem kapsz érte plusz pontot.
2012. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs emelt érettségim angólból mivel, már évekóta van nyelvvizsgám ezért nem fordítottam rá nagy figyelmet inkább emelteztem Töriből meg Magyarból....mindekttő faszán sikerült szóval gond nem lenne a pontokkal csakhogy a szakhoz alapkövetelmény a nyelvvizsga...
2012. júl. 19. 21:02
 5/23 anonim ***** válasza:
igen 3asnak van igaza :D
2012. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3. mint az előbb említettem a pontjaim elég jók nem az érdekel hogy 28al több vagy kevesebb, hanem hogy úgyveszik mintha nem is lenne és ezzel, nem felelek meg az alapkövetelménynek!
2012. júl. 19. 21:10
 7/23 anonim ***** válasza:
ha írták h elfogadva, akk felvesznek ne parázzzzzzzzzzzzz :D
2012. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

marhára nem értem mi itt a probléma.:D

van 2 emelted, az eleve 100 pont, ennél több nem is lehetne többlet ponttal. (ergo a nyelvvizsgádért nem kaphatsz eleve +28 pontot). feltöltötted a nyelvvizsgát, feldolgozták és ennyi.

2012. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 reptoid ***** válasza:

A pontszámaid megjelentek felvin?

Ha igen, akkor nem kell aggódnod. Az, hogy a részletezésben nem zöld pipával van, azzal ne foglalkozz. Ha azzal lenne, akkor meg sokan azt hinnék, hogy azért is kapnak pontot, aztán mégse...

2012. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy kírták hogy feldolgozták, csakhogy mikor nézem az ereményket akkor minden szakhoz az van kiírva hogy nagy pirossal hogy Kizárt hogy felvegyenek...megnézem az indoklást és oda az van írva hogy azért mert nincs nyelvvizsgám pedig a szakhoz ez alapkövetelmény...nekem ebből az jön le hogy ők valamiért nem fogadták el a nyelvvizságmat...
2012. júl. 19. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!