Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerész vagy fogorvos?...

Gyógyszerész vagy fogorvos? Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogorvos.
2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd , hogy szerinted miért?
2012. júl. 19. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is fogorvosira menj, az ok: ha oda jelentkezel alapból van otthon money, de ha magánvállalkozóként fogsz foglalkozni a fogászattal akkor még több lóvéd lehet! Többet keres a fogorvos, mint a gyógyszerész, tapasztalat. Ugye a mai világba a pénz előny, csak ne szálljon a fejedbe. Meg több kapcsolatra tehetsz szert, ez meg egy másik előny, ebbe a nyomorult kapitalista korrupt világba -.-. Külföldön meg pláne sokat lehet keresni. Amúgy meg azt tanuld ami jobban érdekel.
2012. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nos hát pont ez az , hogy nincs itthon money. Szívem szerint orvos lennék , de ahhoz , hogy legyen egy magánrendelésem ahhoz sok pénz kell na meg persze kapcsolatok. Hát egyik sincs. Egy orvos rendes fizetése meg egy vicc. Azért nem akarok tanulni több mint 10 évet. Ezért gondoltam a gyógyszerészetre. Csak most a fogorvosi valahogy megfogott. Vagy ezzel is ugyanaz a helyzet mint az orvossal?
2012. júl. 20. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát... azért egy jó egyetemen (pl SE) a fogorvosi 1 016 000 Ft/szemeszter, ha nincs money, akk ne kezd el. Külföldön kedvezőbbek a törvények, nem kell annyi lovetta, mint itthon :P, azért javasoltam :D.
2012. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
államilag finanszírozottra megyek :)
2012. júl. 20. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:
fogorvos csak akkor legyél, ha tényleg érdekel!! Csak akkor ha tényleg szeretnél egész életedben büdös szájakban turkálni. Ha szeretnél elhanyagolt, rohadó fogazatú emberek szájában dolgozni. Ha van türelmed a hisztiző és pánikoló betegeket nyugtatgatni. Mert sajnos ilyenekből lesz elég sok. Ha ezeket nem tudod vállalni, akkor ne menj fogorvosira, mert vagy ott fogod hagyni az egyetemet, vagy valszeg rossz fogorvos leszel, akit a betegek nem szeretnek. A gyógyszerész szakma valszeg egy nyugis szakma kevesebb stresszel.
2012. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogorvos.


Nem fejtem ki, én ha a helyedben lennék, biztos fogorvosnak mennék.

2012. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig érdekelne , hogy miért. De ha nem akkor nem.
2012. júl. 21. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Több okból is. Egyrészt szerintem érdekesebb foglalkozás mint a gyógyszerész. Tudsz benne akár önállósodni is, nyithatsz magánpraxist is, el tudsz benne külföldön is helyezkedni, nem is keresnek rosszul. Lehet benne szakosodni is akár. Nekem ez a véleményem. Én ha választhatnék biztos vagyok benne hogy fogorvosnak tanulnék.
2012. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!