Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mégis honnan szedi mindenki,...

Mégis honnan szedi mindenki, hogy pl orvosira, gyógyszerészetre több ember vesznek fel?

Figyelt kérdés
Ezt hallom mindenhonnan, de hiába néztem utána, semmit nem találtam erről. Annyit láttam, hogy egészségügyi szakokon ennyi meg annyi emberrel többet vesznek fel, de itt felmerül a kérdés: ide az orvosi is beletartozik vajon? Megnéztem, hogy hány embert vesznek fel oda idén, ugyanannyit mint tavaly... nem értem! Esetleg tudnátok linkelni vmit, ahol konkrétan az orvosit, gyógyszerészetet írják?
2012. júl. 19. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert te az alapképzést nézted...ez meg osztatlan.
2012. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Micsoda? Hogy jön ide, hogy alapképzés meg osztatlan? Bárhogy is kerestem rá sehol nem találtam erről információt. Egyébként pontosan tudom, hogy ezek osztatlan képzések. De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy egy csomóan mondják, hogy ennyivel meg annyival több embert vesznek fel, de nem értem, hogy ezt honnan tudják? Hol van ez fenn?
2012. júl. 20. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nem volt túl bonyolult.Innen már te is ki tudod számolni hogy az 1800 több mint az 1500.

2012. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!