Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az, hogy egy adott szakra...

Az, hogy egy adott szakra tavaly dupla-annyian jelentkeztek majdnem, mint idén, az mennyire komoly összefüggésben van a ponthatárral?

Figyelt kérdés

Konkretizálom.:) Kaposvári Egyetem, elektronikus ábrázolás. 400pontom van, többletpontom nincs. Tavaly 408 volt a ponthatár, azelőtt 392 körül. Míg az előző évben nyolcvanan jelentkeztek(ebből 29 írta be első helyre), addig idén csak ötvenketten(ebből pedig tizenöten írtuk elsőnek). Azt tudom, hogy csökkentek az államilag támogatott helyek, azt is, hogy idén a maximum pontszám is megemelkedett 20 ponttal. Kérdésem, hogy ez mind mennyire lehet hatással a ponthatárra, az szerintetek csökkenni fog, vagy emelkedni?

(igen, megvárhatnám a keddet, amikor közzéteszik, de igazából baromira izgulok)


2012. júl. 20. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Csökkenni nem valószínű, hogy fog, ha csökkent az államilag támogatott helyek száma. Azt persze nem tudom, hogy a többi jelentkezőnek hány pontja van...
2012. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem igazán lehet előre megmondani, de talán szerencséd lesz. csökkenhet annyit, hogy beférj. de nagyon ki lesz centizve. sok sikert!
2012. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!