Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogi asszisztens képzés a...

A jogi asszisztens képzés a Miskolci egyetemen belül vagy egy másik intézményben (pl. Fáy András Szakközépiskolában) zajlik?

Figyelt kérdés
A Miskolci egyetemre jelentkeztem jogi asszisztens képzésre. De most az egyetemen fogok tanulni vagy egy másik intézményben? (olvastam, hogy vannak ilyen kirendeltségei az egyetemnek) Valamint az is érdekelne, hogy fogok e valamilyen ösztöndíjat kapni? (Nagyon hálás lennék ha egy ott tanuló hallgatóval feltudnám venni a kapcsolatot, mert még elég sok kérdésem van) E-mail címem: h.barbi@postafiok.hu nagyon hálás lennék ha írna nekem egy leendő/vagy ott tanult jogi asszisztens :D
2012. júl. 20. 13:07
 1/2 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz, ide írjátok légyszi :)
2012. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemen fogsz tanulni, ez a kirendeltség csak azt jelenti, hogy aki nem jelentkezett az egyetemre az tanulhatja szakközépben is. És kaphatsz ösztöndíjat ha elérsz egy bizonyos tanulmányi átlagot, még szociális ösztöndíjat is kaphatsz.
2012. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!