Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha BME VIK, akkor koleszba...

Ha BME VIK, akkor koleszba mennyi esélyem van bejutni? .

Figyelt kérdés

Félárva vagyok, 1 középiskolás asztmás testvérrel, az egy főre jutó nettó jövedelem olyan 70 ezer körül mozog családi pótlékkal árvaellátással és mindennel együtt(azaz ezzel bizony nem szerzek a rendszer szerint sok pontot, annak ellenére hogy ebből még így is csak kölcsönökkel lehet megélni... albival meg szinte sehogy)...

Ezek mellett kb 70 km-re lakom légvonalban Budapesttől, de a bejárás megoldhatatlan...

Azt olvastam pár helyen, hogy aki normálisan kitölti a felvételi adatlapokat azt felveszik, de ahogy én számolgatom a pontjaimat... ennek nem hiszek annyira. Idén 300 gólyát vesznek fel koleszba.

Mik a tapasztalatok? Szerintetek esélyeim a bejutásra ha bme-re vesznek fel?



2012. júl. 20. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért megoldhatatlan 70 km-ről a bejárás?
2012. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

napi annyi óra buszozás/vonatozás h ha délután van órám akkor 10-11 körül érnék haza... HA lenne akkor még busz... pár ismerősöm jár erről pestre, és ők sem tudták megoldani sehogy...

de most nem ez a fő, hanem hogy fel-e vesznek koleszba!

2012. júl. 20. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:

"fel-e vesznek koleszba"

nemááár! :D inkább "felvesznek-e", nem? :)

2012. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem véletlenül megyek mérnökinfóra :)

egyébként meg csak ezt nézem be nyelvtanilag mindig gépelés közben... valahogy jobban kézre áll, de így is megérti mindenki

egyébként csak az értelmezés megkönnyítése miatt:

A 70 km-t légvonalban értettem, egyébként sokkal több.

2012. júl. 20. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

"Azt olvastam pár helyen, hogy aki normálisan kitölti a felvételi adatlapokat azt felveszik"


Tavaly egészen biztosan így volt. Aki hiánytalanul leadott minden papírt és igazolást azt akkor is felvették, ha mínuszban voltak a pontjai. Ha idén is kb. annyi embert vesznek fel mint tavaly, akkor ez várhatóan nem fog változni.

2012. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a VIK Kollégiumi Felvételi Bizottságának tagjaként tudom Neked azt mondani, hogy azokat az elsősöket, akik hiánytalanul adják le a szoc pályázatot, szinte biztosan felvesszük.


Olvasd el ezeket:

[link]

[link]

2012. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma írtam emailt is, és a válasz alapján már én is sejtem.

Emellett köszönöm szépen, hogy válaszoltál, így kicsit megnyugodtam végre.

2012. júl. 28. 16:37
 8/10 A kérdező kommentje:
KOllégiumi felvételi rend szerint aug 3-ig kell leadni, más kiírás szerint pedig 12.-ig kell. Most akkor melyik is?
2012. júl. 28. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit majd a levélben írnak
2012. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Schönherz kollégium ?
2012. dec. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!