Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most vagyok harmadikos van-e...

Most vagyok harmadikos van-e még esélyem bejutni egyetemre fizika szakra úgy hogy nem vagyok se fizika se matek faktos se tagozatos?

Figyelt kérdés
vagy sikerülne megírnom egy emelt fizika érettségit ha tanulok rá mert gondolom emelt fizikával vesznek fel csak fizika szakra egyetemre
2012. márc. 1. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, még utolsó évben simán behozhatod.
2012. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak emelt érettségivel vesznek fel :P akkor viszont mindenképpen jó ha pl. a BME valamelyik szakát nézted ki mivel oda általában magasabbak a ponthatárok.

Amúgy simán behozható a lemaradás ami van, én se voltam faktos noha egy tanár korrepetált heti 1 alkalommal (ami sajnos végül sokat...nem segített xD) de még egyetemen is behoztam némi lemaradást.

2012. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. márc. 2. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik egyetemre akarsz menni, de az ELTE fizika szakán például vannak első félévben felzárkóztató órák matekból és fizikából, pont azért, mert nagyon rossz a középiskolai fizika oktatás.
2012. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. márc. 2. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
3. hozzászóló te az elte fizika szakára jársz ? ha igen akkor az lenne a kérdésem hogy maga a szak milyen?
2012. márc. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!