Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai világban melyik az a...

A mai világban melyik az a szakma (OKJ-s) amit ajánlanátok nekem hogy tanuljak ki?

Figyelt kérdés
Az ingatlanközvetítés az tetszik, de nem tudom hogy mennyire könnyen tudnék elhelyezkedni vele. Igazából egy olyan szakma kéne ami keresett(könnyen tudjak állást találni) és jól is lehet vele keresni.

2012. júl. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elektronikai technikusnak menj, az keresett szakma.
2012. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved és erőd, akkor valami kétkezit válassz inkább, mindenféle szerelőkre pl. nagyon nagy szükség van mostanában; egyre kevesebb van belőlük, egyre több a kontár, és mindig van munka. De így ismeretlenül nehéz tanácsot adni, mivel nem tudjuk, mi érdekel téged.
2012. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk gazdasági informatikus OKJ. Nekem olyan mondta, hogy ezt érdemes, akinek 4 diplomája van.

Pl. a Soter-Line Oktatási Központot ajánlanám hozzá.

2012. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vendéglátóiparisak
2012. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!