Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az elsősegélynyújtás tételek...

Az elsősegélynyújtás tételek minden évben változnak?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kell menni EÜ-ből vizsgázni, de senki nem tudja a tételeket. A mentős csávó, aki tanítja, néha úgy beszélt, mintha ezt nem lehetne előre tudni, de tegnap meg azt mondta, hogy menjünk fel netre, mert ott levannak írva. Többféle változatot találtam, valamelyik hivatalosnak számít, és a mostani évre is vonatkozik, vagy abszolút csak ott fogjuk megtudni a kérdéseket?! Köszönöm.:)
2012. júl. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég sok szituációs kérdés van, ha arra gondolsz. Felesleges őket megtanulni, inkább fel kell készülni, h mit hogyan kell ellátni, nem olyan nagy ördöngősség. Nem kell bemagolni a dolgokat, csak a különböző sérülések ellátását kell tudni. EÜből nem igazán szoktak megbukni az emberek, a vizsgáztatók mindig segítenek.
2012. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem az a vizsgáztatótól is függ. Hozzánk (úgy tudom) egy szigorú fog jönni, úgyhogy nem tudom mennyire segítene. Én így, hogy nagyon izgulós vagyok, hát nem tudom mennyire oldom meg ott első hallásra majd, szeretek rákészülni azért, megnyugtat, ha legalább egyszer átnézem előtte a kérdéseket. Azért köszönöm szépen:)
2012. júl. 21. 18:57
 3/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Amúgy megkérdezhetem hol laksz? Csak mert nekünk is jövőhéten lesz a vizsgánk..
2012. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most éppen Bonyhádon,de sokat költözködünk Anyukám munkája miatt. Sok sikert a vizsgádhoz!:)
2012. júl. 23. 08:39
 5/5 anonim válasza:

Köszönöm szépen, át is mentem.:) Ha te még nem vizsgáztál, akkor nézz körül ezen az oldalon, tőlünk innen kérdeztek:

[link]

2012. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!