Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális ösztöndíj. Fogyatéko...

Szociális ösztöndíj. Fogyatékosság - kell-e orvosszakértői bizottság által kiállított dokumentum?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem felsőfokú szakképzésre a BGFen... ha fogyatékossággal rendelkezem, akkor azt csak orvosszakértői bizottság által kiadott papírral tudom "érvényesíteni", vagy elég egy főorvosi, vagy szakorvosi igazolás is? (kb. 2-3 hónap, mire bekerülök a bizottság elé, és még 1-2, mire kiküldik a határozatot, nekem meg annyi időm nincs már :/ )

2012. júl. 21. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
kell
2012. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem értem.Mikor akarsz dokumentumot beküldeni?annak 10.én lejárt a határideje.vagy felsőkokú szakképzéseknél ez máshogy van? amúgy én úgy tudom elfogadnak igazságügyi szakértői véleményt
2012. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szoctámhoz szakértői vélemény kell. Én elmondtam, hogy mihez kell, bementem személyesen és megvolt 1 héten belül.

BGF melyik karára mész?

2012. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. REmélem nem gond, h kérdezősködök, de azt megkérdezhetem, h milyen tipusú a fogyatékosságod?

(írhatod privibe is, ha megírod, megírom miért kérdeztem, addig inkább nem szeretnék semmit írni róla..)

2012. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat... :) látásproblémám van, amire kapok emelt szintű családit, de amikor azt intéztem kb 5 hónapig tartott mindennel együtt véve... és annyi időm nincs már, ezért kérdeztem, hogy nem-e elég egy szakorvosi igazolás, vagy ilyesmi...

BGFen jelentkeztem a PSZK-BP-n projektmenedzser-asszisztens OKJra első helyen, másodiknak pedig a BGF-KVIF-karán a vendéglátó szakmenedzsert jelöltem meg...

2012. júl. 22. 20:57
 6/10 A kérdező kommentje:
mondjuk még nem 100, hogy felvesznek, mert pl. az első helyen megjelölt szakra lehet, hogy kevés a jelentkező, pedig azt nagyon szeretném :$ de, majd 2 nap múlva minden kiderül :)
2012. júl. 22. 20:59
 7/10 A kérdező kommentje:
őőő, nem egészen OKJ, bocsi, Felsőfokú Szakképzés a szebbik neve neki :D
2012. júl. 22. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
A családi az nekem is kb. öt hónap volt. :DD Pesten a Látásvizsgálóban nagyon rendesek voltak velem. :) Én amúgy kkk-ra járok, nemzetközi gazdálkodásra, most nem tudok privit írni, de írok hamarosan!
2012. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
húú, azt lehet megköszönném, mert én még beginner vagyok és csomó mindenben bizonytalan vagyok, csak nem akartam itt fárasztani a népeket :$ de akkor ezek szerint csak a családinál ennyire macerás, szoctámnál gyorsabb?
2012. júl. 22. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
írtam neked egy üzit!
2012. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!