Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a lány kotta alapján...

Ez a lány kotta alapján játssza el zongorán a dalokat?

Figyelt kérdés
Vagy csak a dal hallása után? Bár ezt nem tudom elképzelni.. Kotta alapján úgy értem, hogy megtanulja és azután zongorázza el, mert a videóban kotta nélkül játszik.
2012. júl. 21. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
2012. júl. 21. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tőle kéne megkérdezni.
2012. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

jah az elsőnek igaza van:D, amúgy ha nem tudod elképzelni nem sok közöd van az igazi zenéhez, mert ha ilyet hallgatsz amit játszik, az eredetije... na mindegy

pár érv amellett, hogy hallás után:

ha tud zongorázni zeneiskolába is biztosan járt ha csak nem autodidakta, de nem hiszem, másik meg az hogy ázsiai, következő meg, hogy több ezer zenész eltud játszani sok mindent hallás után, és ott van a nagy bőgő a a cselló, hegedű ami abszolút hallást igényel, mert nincsenek megjelölve a hangok a hangszer nyakán

2012. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen dal megtanulása nem kis idő (bár én kísérőautomatikás billentyűsön zenélek, nem zongorán). Biztos, hogy kottából tanulta meg szerintem, és rengeteget gyakorolta.
2012. júl. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!