Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csecsemő és kisgyermek nevelő...

Csecsemő és kisgyermek nevelő szakon milyen a testnevelési követelmény?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni fősulira(szóval nem az OKJ-ra gondolok) nagyon szeretem a gyereket, de a testnevelés sajnos nem az erősségem:((

2012. júl. 23. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az az alkalmassági mint a tanítóknak és óvodapedagógusoknak. Itt találsz részleteket.

[link]

Az, hogy mennyire veszik szigorúan intézményfüggő. Az ELTE eltért egy kicsit ettől a szabványtól egy. Ott még nehezebb volt a tesi (pl: kézenállás is volt), de az is részletesen fent van a felvin valahol. Én idén voltam alkalmasságin. A tesi nem volt vészes. Futás, szökdelések, bukfenc, egyensúlyozás, ügyességi gyakorlatok labdával ilyesmi. Én inkább az énektől tartottam. De végül átmentem, bár mondták, hogy határeset. :)

2012. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


így helyes a link, bocsi

2012. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem már megvan az alkalmasságim 1 éve :)

az a baj h a bukfenc nekem pl nem megy...szóval ezért is kérdezem h mennyire vészes év közben :/

2012. júl. 23. 15:56
 4/5 A kérdező kommentje:
ja egy kis városi egyetemre mennék, SZIE
2012. júl. 23. 15:56
 5/5 A kérdező kommentje:
A linken pl nincs is a bukfenc..:D :) annyira szeretném ezt, tavaly 10 ponttal csúsztam le sajna..jövőre akarok jelentkezni, én inkább a tesitől félek :(
2012. júl. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!