Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2012-es felvételi rendszerbe...

A 2012-es felvételi rendszerben nekünk kell csatolni a 12. évvégi eredményét illetve a érettségi bizonyítványét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. nekünk kellett.
2012. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha ez nem történt meg akkor most lecsúsztam mindenről? eddig úgy tudtam hogy az érettségi eredményeket automatikusan küldik az oktatási hivatalnak
2012. júl. 23. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenről nem tudok, szerintem lecsúsztál róla
2012. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kellett, azt hiszem júli elejéig.
2012. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de jókor jut ez eszedbe. Ennyire nem érdekel a felvételi, hogy nem nézel vagy kérdezel utána? 3 hete kellett csatolni a dokumentumokat, holnap pedig már ponthúzás.
2012. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 reptoid ***** válasza:
100%

A 12. évvégi bizonyítvány csatolása nélkül is érvényes lett volna a jelentkezésed, hiszen a jelentkezés feltétele az érettségi bizonyítvány. E pedig megelőlegezi, hogy van középiskolai bizonyítványod is.

Ebben az esetben nem számoltak volna tanulmányi pontot, csak duplázást.


Az érettségi bizihez: amikor te kézbe kaptad a suliban az érettségi bizonyítványod, akkor szépen meg is szűnt a tanulói jogviszonyod az iskolával. Onnantól kezdve akár fel is kötheted magad, ők lesz@rják. Nem várhattad volna el tőlük, hogy nyomon kövessék a te, iskolától független felsőoktatási jelentkezésed, illetve még csatoljanak helyetted mindenféle dokumentumokat. Elég feszült is lenne sok ember, ha az iskolája mindenhová csak úgy kiküldözgetné az iskolai eredményeit.

2012. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maradt a pótfelvételi.
2012. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!