Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ponthúzással kapcsolatos...

Ponthúzással kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Bocsi, már ideges is vagyok, főleg h külföldön vagyok/leszek a holnapi ponthúzásnál. Szóval: smst küldenek, azonban nem emlékszem, h beállítottam e ezt a szolgáltatást. Ezt lehet valahol csekkolni? A másik: ha mondjuk vagy 430 pontom, a ponthatár az elsőként megjelölt helyemnél 429, akkor az automatikusan 100 százalékos felvételt jelent?:D istenem, mindig arra gondolok hogy vajon hol nem figyeltem ezekre, vagy h mit nem tudok.
2012. júl. 23. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megadtad a telefonszámod akkor értesítenek, persze ha nem adtad meg hozzá az ország hívószámát akkor csak itthoni hálózaton vár az sms majd.

A másik pedig igen akkor bekerültél, mert a ponthatár mindig a legutolsó, vagyis a legkevesebb ponttal bekerülő(k)-nek a pontja.

2012. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha pár nappal később tudod meg, akkor se történik semmi. internet meg feltételezem külföldön is van, így meg tudod nézni onnan is a szakod ponthatárát.
2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fesztiválozok, egy kisvárosban, ahol nem valószínű hogy lesz wifi. de majd kerítek:) köszi a válaszokat!
2012. júl. 23. 16:44
 4/5 anonim válasza:
Bocsi az OFF-ért. Melyik kisvárosban fesztiválozol? :) A mi kisvárosunkban is épp fesztivál van, hátha tudok segíteni a wifi-t illetően :)
2012. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindegy mostmár, megoldottuk és még fel is vettek:D
2012. aug. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!