Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DE-jogászképzésre 286 pont...

DE-jogászképzésre 286 pont elég lehet?

Figyelt kérdés
Önköltséges képzésre persze, 3ik helyen jelöltem
2012. júl. 24. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2012. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most hogy csak önköltséges képzés maradt, sokan akarnak bejutni oda is. Ezt nem lehet megmondani, nincs semmiféle előzőéves statisztika, ami alapján be lehetne lőni. Most lesz az első felvételi ezekkel a keretszámokkal, ezzel a rendszerrel, most már annyit sem lehet mondani, mint eddig, hogy 70%-os valószínűséggel meg lehetett tippelni a pontokat +/-10 pont eltéréssel.

Én arra tippelek, hogy a költséges jog most magasabb lesz mint tavaly, mert a legtöbb egyetemen csak ilyet hirdettek meg, jogásznak meg általában az megy, akinek elég sok pénze van, szóval nekik nem akadály a tandíj. Én a DE esetében akár 300 feletire tippelnék.

2012. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tippem szerint olyan 400 körül lesz.
2012. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem elég ennyi.
2012. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!