Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt mar valakinek ilyen? Mit...

Volt mar valakinek ilyen? Mit lehet tennem?

Figyelt kérdés
Ma kerdezni akartam volna valamit a Felvi.hu ugyfelszolgalatanal alkalmasagagi vizsgaval kapcsolatban (mar reg megvan, sikerult!), de azt mondtak, hogy a rendszer nem szamolt pontot mert nincs meg!! Igy nem tudok menni fosulira... Azt mondtak hivjam fel a sulit a hol kiallitottak...de mar csak jogorvoslat vagy mi van, mert mar lezartak...

2012. júl. 24. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
ezért kell mindent leellenőrizni még aznap, amikor kiírják a pontszámokat...
2012. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az pech, de ha ők tévedtek még megúszhatod. Ha a jogorvoslati kérelmednek helyt adnak, akkor még megkaphatod az állami ösztöndíjat. De megeshet hogy elutasítanak azzal, hogy nem jelezted a problémát, akkor mikor kellett volna.


Sok szerencsét hozzá, kelleni fog.

2012. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy határidő, amíg a problémát jelezni lehet, és azt lekésted akkor már nem tehetsz semmit. Max marad a pótfelvételi augusztusba, de az már csak fizetős.
2012. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira imádom ezt a tökéletes és megbízható rendszert, ami cseppet sem túlbonyolított, ááá...
2012. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oke hogy a problemat igobe kell jelezni, de ha nem kerdezek ra nem mondja nekem senki. Ugye az alkalmassagin mindegyik reszre megfeleltet kaptam, es azt kuldtek tovabb, most honnan tudtjam hogy erre is ra kellet volna kerdeznem, hogy boocs beirtatok jol az eredmenyemet?! Attol tartok en is, hogy talalni fognak valami kifogast... es azt mondjak kovvetkezo ev...
2012. júl. 24. 19:54
 6/10 A kérdező kommentje:
19:40 19:43 19:52 ZOLD KEZ! :)
2012. júl. 24. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Én leellenőriztem és reklamáltam, mer 0 pontot számoltak és nem kaptam választ, na meg nem vettek fel sehova. Most fellebbeztem, mivel nem jól számolták össze a pontjaimat és a történelem érettségit sem vették figyelembe...

E felvi egy rakat szar! Tanulság: Papiron felvételizzetek, ne neten!

2012. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd irj hogy mi tortent akar priviben! En is fellebbeztem mert kiderult h a rendszerbe nem irtak be az alkalmassagimat ( igy 0 pont, igy enegem sem vettttek fel sehova), mert nem az elso helyen megjelolt intezmenybe mentem el alk. vizsgara. Multhet penteken adtam fel a levelet kivancsi vagyok mikor fogok valaszt kapni.
2012. aug. 2. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy az E-felvi sz'r, az baromság. Érdekes módon engem felvettek, és azt a néhány tízezer embert is,akik még E-felviztek. A hibák előfordulása gyakoribb a papíros jelentkezésnél, ezért erőltetik egy ideje a netes változatot...
2012. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: ok, majd irok, de eddig még semmi.

Azért az tényleg érdekes, h ha te nem kérdezed, h van e vlm gond nem is szólnak, h mit tom én eddig az időpontig tudod még rendbehozni v megváltoztatni, illetve pótolni a hiányzó dokumentumot. De poén, h nem is mindig válaszolnak, ha kaptam is választ a kérdésemre nem feleltek, simán elkönyvelték, h nem jó, v pedig filozófáltak össze-vissza, mint ha nem is ott dolgoznának, hanem vlm piaci kofák lennének... am már a befizetésemnél kezdődtek a problémák, mivel nem találták a pénzem... és én szóltam, h az pedig megvan. És végül meg is találták. Am vonalhúzás előtt egy hónappal kaptam emailt, h vlm hiányzik és nem fogadhatóak el az érettségi tantárgyak. Hát nem e meglepődtem... irtam rögtön, és két napra rá irtak, h minden ok, nyugodjak meg a rendszerben volt vlm hiba és nem jól sorolta be a cuccost... Am rendszersen irtam emailt nekik, h rendben vannak e a papirok, kell e még vlm, és nem is 1x kérdeztem dolgokat, de választ nem kaptam még a mai napig sem. Na meg mikor észrevettem, h semmi pontom sincs, szóltam, h héló gyerekek vlm gáz van, akkor is csak júli 26án kaptam választ. Érdekes ez a bürokrácia.

2012. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!