Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lecsúsztam pár ponttal...

Ha lecsúsztam pár ponttal akkor lehet fellebbezni vagy hasonlók hogy felvegyenek egyetemre?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha nincs meg a pontod, akkor nem vettek fel.

Majd jövőre.

2012. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hisz mit írnál a fellebbezésbe, nincs elég pontom. Pótfelvételin még jelentkezhetsz ha meghirdetik azt a szakot. De az már csak fizetős lehet.
2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fellebezni inkább olyankor érdemes, ha azért nincs meg a szükséges pontod, mert ők elszámoltak valamit.
2012. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor írhatsz fellebbezést, ha elszámolták a pontodat, és azért nem vettek fel (bár már napok óta tudod a pontszámot, biztosan átszámoltad, én legalábbis ezt tettem tavaly, el is számolták, és még a határhúzás előtt szóltam, készségesen javították is)

Pótfelvételi, vagy keresztfélév, de a pótfelvi már csak költségtérítéses lehet, a keresztfélév meg intézménytől/szaktól függ, hogy indul-e és ha igen, akkor állami vagy sem...

2012. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Vagyis lehet, de nincs értelme.
2012. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
1-2 ponthiánynál írhatsz fellebbezést, ha beleférsz a létszámba akkor talán megadják és felvesznek:)
2012. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy adják meg, azért meg 1-2 ponttal lecsúsztál.
2012. júl. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!