Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jelentkezni...

Hogyan kell jelentkezni kollégiumba?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi az ami alapján eldöntik, hogy bekerülök-e? Szeretnék megtudni erről mindent. Sajnos nem vagyok otthon benne. 2 év múlva érettségizem és szeretném tudni, hogy mi vár rám.

Köszönöm!


2012. júl. 24. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú de előre gondolkodsz :D Majd kapni fogsz egy felvételi értesítőt, abban le lesz írva minden, meg hogy hogyan tudsz jelentkezni. Amúgy szociális helyzet alapján lehet bekerülni, pl. havonta mennyi pénzből éltek, szüleid elváltak-e, van-e testvéred, fogyatékosság, lakóhelyed távolsága az intézménytől stb.
2012. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapsz majd egy hivatalos értesítőt az iskolától, ahova felvettek. Itt le lesz írva minden pontról pontra. Majd ezután jelentkezhetsz a kollégiumba, ahol általában szociális alapon döntenek arról, kit vesznek fel és kit nem. A gond csak az szokott lenni, hogy ezt általában augusztus közepe fele közlik, tehát ha úgy alakul, hogy mégsem vesznek fel, van jó 2 heted egy albérlet után nézned :)
2012. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
két hét az még a jobb eset,én aug. 30-án tudtam meg hogy felvettek kollégiumba :D
2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én gólyatáborban, és a gólyatábor utáni nap már a beiratkozás volt.. Jól megszervezték -.-
2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!