Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi orvosi egyetemnek van...

Szegedi orvosi egyetemnek van valami honlapja, ami nem a hivatalos? (ilyen infók az egyetemről, jegyzetcserélgetős dolgok, + egyéb hasznos dolgok) Tehát minden, amit a szegedi orvosiról tudni lehet

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert eddig úgy volt, hogy a semmelweisre megyek és arról az egyetemről szinte mindent tudtam hasznos oldalak (pl. sotepedia) miatt, erre tegnap este kiderült, hogy 2 ponttal lemaradtam. ezért irány szeged :)

2012. júl. 25. 12:09
 1/2 reptoid ***** válasza:
faaaaaaaceboooooook
2012. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak jegyzetes oldalak vannak, de az még úgy sem kell.

Viszont felvin van pár lelkes felsőbbéves (pl. én:D), aki nagyon szívesen segít és válaszol minden felmerülő kérdésre:)

Vki nyitott egy SZTE-ÁOK 2012-es topicot, de az még nem nagyon él, viszont a 2010-es még működik:D

De akár privátban is írhatsz, állok rendelkezésre:)

2012. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!