Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sok helyen olvasom itt, hogy...

Sok helyen olvasom itt, hogy az emberek átlag 80%-a leszólja a gépipari mérnökasszisztens végzattséget, miért alakult ez ki?

Figyelt kérdés
Én gépipari mérnökasszisztens vagyok, munka mellett végeztem el a szakot a Dunaújvárosi Főiskolán és igen is nehéz képzés volt, sokat szenvedtem vele, de megérte, szakdolgozatom is nagyon jó lett, pedig munka mellett alig volt időm utána járni a dolgoknak. Igaz én 8 éve a szakmában dolgoztam már amikor elvégeztem, van egy fémforgácsoló végzettségem és elvégeztem egy CNC programozó technológus tanfolyamot is. Miután befejeztem el tudtam helyezkedni CAD/CAM mérnökként, azóta is ebben dolgozom, több nagyobb volumenű projektet egyedül vittem végig tervezéstől a kész szerszám legyártásáig (fröccs szerszám). Ha valaki jó abban amit csinál és örömmel teszi azt, szerintem tökéletesen lehet érvényesülni egy mérnökasszisztensi FSZ-el is, főnökeim teljes értékű mérnökként tekintenek rám, sőt sok dologban még a véleményemet is kikérik. Ezzel csak egy ellen példát akartam hozni, a "tömeg véleményre", miszeritn sz@rt sem ér.Szóval, ha valakit "csak" erre vesznek fel nem kell elkeseredni, mert ezzel is lehet érvényesülni.Üdv.

2012. júl. 25. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én semmilyen szakot nem szolok le, inkább azokat akik többnek hiszik magukat.
2012. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sznobság.
2012. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!