Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet így esélyem kolira (ELTE)?

Lehet így esélyem kolira (ELTE)?

Figyelt kérdés

200 km távolság, 3 eltartott gyerek (velem együtt), egyik szülő munkanélküli, másik minimálbéres alkalmazott (szakmunkás), egy főre eső jvedelem 17.538 Ft.


Szerintetek?


2009. júl. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2009. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kszi! Jó lenne, mert végül nem módosítottam sorrendet (szomszéd város egyetemére is beadtam), de albérletre nem lenne pénzem. Remélem, sikerül a koli. :))
2009. júl. 16. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
ELTE kolis vagyok. Szinte biztos, hogy kapsz. A "szinte " csak azért van ott, mert ugye nekem nincs közöm az elbíráláshoz, de ismerem, hogy hogyan megy. Ne aggódj :)
2009. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de hogy lehet ilyen kérdést feltenni?:S Szerinted ha így te nem kerülsz be, akkor ki kerül be, éhező afriakiak vagy mi?! Most nem bunkódkodni akartam, de azért gondolkozhatnál is néha, ha már bekerültél egy ilyen iskolába, biztos van eszed hozzá.
2009. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!