Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE mellett táncos képzés?...

ELTE mellett táncos képzés? (lent) Szerintetek milyen esélyem van? Hova kéne felvételiznem? Lehet hogy túl későn jutott eszembe?

Figyelt kérdés
Felvettek az ELTE anglisztika szakára, 2011 szeptemberétől kezdeném, de közben rájöttem hogy a tánccal is szeretnék komolyabban foglalkozni. pl tánctanár, vagy próbavezető, esetleg színpadi táncos (háttértáncos). Alapfokú művészeti iskolából modern-kortárs bizonyítványt kaptam. És balettott még csak fél éve kezdtem tanulni.
2011. jan. 8. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha komolyan akarsz táncolni, akkor hagynod kellene az Eltét. Készülj fel és irány az MTF. Persze ELTE mellett is táncolhatsz, de egyszerűen nem lesz annyi időd, amennyi kellene.
2011. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!