Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 40 évesen megyek egyetemre...

40 évesen megyek egyetemre ősszel, kissé elszoktam a tanulástól, és félek. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
10 éve tanultam utoljára, az az igazság, hogy sose voltam seggelős típus, de most olyan helyre megyek, ahol nem úszom meg az ilyesmit. Mondhatna valaki valami biztatót, köszi.
2012. júl. 27. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom, h még van 1 hónapod és használd ki. nem tudom pontosan milyen szakra mész, de az alapjait nézd át. frissítsd fel a memóriád.
2012. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sok szerencsét
2012. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen szakra mész? én is most kezdem az egyetemet 27 évesen... holnaptól nekiállok tanulni, khöm... mától! ;D Mondjuk én kémiás leszek, szóval tudom mit merre nézzek át. Téged mire vettek fel?
2012. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pszichológia. Én is gondoltam az átnézésre, bemelegítésre...
2012. júl. 27. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
na pszichológiánál sajnos nincs sok ötletem mit lenne jó átolvasni, mivel én kémiás leszek, könnyebb dolgom van, de sok sikert neked! :)
2012. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na kétszer leírtam szinte ugyanazt, szép! :)
2012. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én most leszek ötödéves a pszichológián szeptembertől.Nálad jóval idősebbek is voltak nálunk,és jó pár veled egykorú évfolyamtársam van most.Ne aggódj, a biológiát esetleg nézd át,főleg az emberi test felépítése,működése,kitérve az idegrendszerre.Ha tanultál statisztikát,azt is előveheted.


22/L

2012. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!