Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megőrülök a tanulástól: sírok...

Megőrülök a tanulástól: sírok kínomban, hányok, tiszta ideg vagyok. Hogyan éljem túl az éjszakát? Mi a tippetek?

Figyelt kérdés
Még 70 oldalam van holnap reggel 10-ig, de már nem bírom.
2012. jún. 25. 22:14
 1/5 reptoid ***** válasza:
Gondolj bele, mi van, ha csak 1 nappal hamarabb kezdesz el tanulni? :D
2012. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, amit most csinálsz, az nem segít. hagyd abba a görcsölést. 70 oldal nem sok, meglesz, csak nyugodj meg. oké?
2012. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, hogy lehet idáig jutni? Ha rendszeresen tanulsz, vagy legalább időben elkezded, akkor idegeskedés nélkül tudsz tanulni és nem kell egész éjjel fent lenned. Más tippem nincs, csak az, hogy okulj az esetből és legközelebb ne hagyd az utolsó pillanatra az egész tananyagot.
2012. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a kérdező maximalista, mint én, aki folyton rinyálok, hogy semmit nem tudok, és pánikolva remegve lapozgatom a könyvet, mert marad 1-2 hiányosság, és mindig mindenből a legjobb vagyok, legalábbis osztályon belül persze. szóval én tudom, hogy milyen idáig eljutni.
2012. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 óra alatt 70 oldal az egyszerű. ha nem alszol.


én mondjuk aludnék a helyedben, semmi sem ér annyit mint az egészséged.


egyébként meg nyugodj meg.

2012. jún. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!