Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha vidéki vagyok, és Pestre...

Ha vidéki vagyok, és Pestre megyek tanulni, milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

Látom, sokan ilyen görgős bőrönddel, táskával járnak. Megéri olyat venni? Vékony alkatú lány vagyok, nem hiszem, hogy háton annyi mindent tudnék cipelni.


Kb. milyen árban vannak ezek a görgős bőröndök?


2012. júl. 29. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp görgős bőröndöt vegyél, mert nehéz lesz cipelni egy sporttáskát, de a bőröndöt is nehéz lesz, de legalább azt tudod húzni! :)


hát én olyan 6000 forintért vettem de a legnagyobb méretet, szóval szerintem találsz annál olcsóbbat is közepes méretet, persze az én bőröndöm nem márkás! :)

2012. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a görgős böröndöt ajánlom. Én is vékony lány vagyok, és elsőnek ilyen sporttáskával kezdtem, amit a vállamon lehet vinni, hát az katasztófa volt, nagyon nehéz úgy cipelni. A bőröndöt meg csak húzni kell, azt nem nehéz + plusz még rá is tudom rakni a laptopot a tetejére, mert az a kinyúló húzókája megtartja, így még azt se kell a vállamon vinnem hosszabb távon
2012. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is a legnagyobb meretu borondot valasztom. xD szerintetek megerne egy ovtaska ((mondjuk telefon zsebpenz iratoknak))?mertha mondjuk keletibe buszon akarok fizetni nem biztos hogy jo otlt sima penztarcaval a buszt varni..
2012. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!