Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 eve nem tanultam, most...

10 eve nem tanultam, most megyek egyetemre. Nehez lesz ujra tanulni? Esetleg valami otlet amivel 'felturbozhatom' magam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
anyum 30 év után találta ki hogy tanulni akar, és megy neki elég jól, vizsgái is jól sikerültek. mondjuk ő alapból imád olvasni, meg belemélyedni dolgokba. de egy idő után bele fogsz rázódni, hidd el. kezdj el olvasgatni olyan témájú könyveket, amit tanulni szeretnél, így kicsit rá tudsz készülni.
2011. febr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj neki verset tanulni. Válassz ki egy témát az internetről, ami érdekel, és tanuld meg, mintha felelni kéne belőle.
2011. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakra szeretnél menni?
2011. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég nehéz, pedig én csak 5 éve végeztem, úgy kezdtem most újra bele a tanulásba, de múlt héten majdnem elaludtam előadáson, pedig még érdekes is volt, amiről a pasi beszélt, meg érdekesen is adta elő, de nem bírtam már az egész napos koncentrációt. Pedig az öt év alatt is tanultam nyelveket, szóval azért nem lustult el az agyam teljesen...De gondolom idővel beleszokok megint a kiképzésbe:-) Te is bele fogsz jönni.
2011. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, computer tudomanyokat fogok tanulni...egyenlore felek kicsit, de remelem belerazodom majd
2011. febr. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!