Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakisegítene nekem ezeket a...

Valakisegítene nekem ezeket a mondatokat lefordítani!? Amik a zárójelben vannak szavak azoknak is benne kell, hogy legyen a mondatokban.

Figyelt kérdés
1. Apám esténként rádiót hallgat. (to) 2. Mikor kelsz fel? (When) 3. Ki a legjobb barátod? (your) 4. Holnap négykor fogorvoshoz megyek. (dentist) 5. Engem az informatika és az angol nyelv érdekel, de nem érdekel a matematika és a történelem. (in) 6. Pista most farmert, edzőcipőt és fekete pólót visel. (now) 7. Általában nem nézek tévét, de ma este nyolckor meg fogom nézni a kedvenc filmemet, a Gyűrűk urát. (Rings) 8. John Londonban él, de most Párizsban tartózkodik. (At) 9. A nyár június 1-jén kezdődik. (start) 10. Két éves koromban már tudtam beszélni. (when) 11. Tegnap nem voltam otthon. (at) 12. A nagybátyámnak hatalmas fekete Fordja van. (my) 13. A szerelő a múlt héten megjavította. (last) 14. Szeretnék egy jó nagy pizzát rendelni. (would) 15. Mennyibe kerül? (cost) 16. Hova vigyük a pizzát? (take) 17. Úgy döntöttem, világkörüli útra megyek. (around) 18. Július 6-án születésnapi partit fogunk rendezni. (organise) 19. Meg akarom hívni az összes barátomat, mert utálok egyedül lenni. (all) 20. A legdivatosabb farmert választom szülinapi ajándéknak. (trendy) 21. Hozzatok sok süteményt és üdítőt! (soft drink) 22. Van egy nagy bolt a házunkkal szemben. (opposite) 23. A bátyám erősebb, mint a te bátyád.24. Van néhány virág a szobámban, de nincs egy könyvem sem. (a few) 25. Két évvel ezelőtt még nem tudtam angol könyveket olvasni.

2012. júl. 30. 10:24
 1/1 Dragonona1 ***** válasza:

1.My father listens to radio in the evenings.

2.When do you get up?

3.Who is your best friend?

4.I am going to the dentist tomorrow at 4 o'clock.

5.I am interested in Informatics and Enlish language but I am not interested in Matematics and History.

6.Pista is wearing jeans, trainers and a black T-shirt now.

7.Usually I do not watch TV but tonight I am going to watch my favourite move, the Lord of the Rings.

8.John lives in London but he is in Paris now.

9.Summer starts on the first day of June.

10.I already could speak when I was 2 years old.

11.I was not at home yesterday.

12.My uncle has a huge, black Ford.

13.The mechanic repaired it last week.

14.I would like to order a large pizza.

15.How much does it cost?

16.Where do you want us to take the pizza?

17.I decided to travel around the world

18.We are going to organise a birthday party on the 6th of July.

19.I would like to invite all my friends because I hate being alone.

20.I chose the most trendy jeans as my birthday present.

21.Take a lot of cake and soft drink!

22.There is a large shop opposite our house.

23.My brother is stronger than yours.

24.I have a few flowers in my room but I don not have any book at all.

25.One week ago I was not able to read English Books.

2012. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!