Személyim lejárt?

Figyelt kérdés

nem tudom,jó helyre írom ezt a kérdést,no mindegy..

lejárt a személyim ,és ma jött ki a koliba jelentkező papír. ha szerdán elmegyek megújítani a személyim,akkor 8.-áig vajon megérkezik?? mert addig van a határidő a jelentkezésre. vagy marad a mostani személyi számom,csak az érvényessége változik meg? vagy már most szerdán megtudakolhatom,hogy mi lesz az új személyi számom? vagy ez most hogy van???

és ha nem is jön ki a személyim, és nem is tudják előre megmondani a számát,akkor mit írjak a jelentkezési papírra??? köszi előre is a segítséget :)


2012. júl. 30. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1) Tuti nem érkezik meg 8.-ára.

2) A személyi igazolvány számod változni fog. A személyi számod örök és nem is jár le.

3) Nem mondják meg előre a számodat hiszen gyártáskor derül ki

4) Írd rá a régit. Nekem gólyakoromban lett cserélve azonnal átírtam a Neptunban, meg utána még vagy 3x soha nem írták át. Végül a régi szám volt akkor is amikor lediplomáztam. Kb semmire nem kell nekik.

2012. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
régit add meg. új számod lesz. A többivel ne törődj.
2012. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor nem lesz semmi gondom abból,ha a mostanit írom rá? vagy utána kellesz szólni,hogy változott? vagy csak simán majd a Neptunban átírom és akk kiderül nekik is??

lehet ostoba gondolat,de ha valahogy látják (bár nem tudom láthatják-e),hogy már lejárt igazolvány számot írok be, visszadobhatják a kolijelentkezésemet?

2012. júl. 30. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy dobják vissza.

Az egyetem nem hatóság, semmi közük hozzá kb.

Vész esetén beköltözéskor legyen nálad a régi is (nem veszik el csak átlyukasztják) aztán annyi.

Meg a dátumból mindenki látja majd, hogy új az igazolványod.

2012. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!