Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem szeretném a tanulmánya...

Darkey kérdése:

Egyetem szeretném a tanulmányaim folytatni. A személyim lejárt és febr 15 a leadási határidő, helyettesithetem érvényes jogsival + lakcímkártyával?

Figyelt kérdés
Kérlek a hülyeséget hanyagoljátok. Fontos lenne
2012. febr. 1. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd föl az oktatási hivatalt. De szerintem ha sürgősségin csináltatod meg a személyid, az meg van 2 héten belül.
2012. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már majd adatváltozásként bejelented...
2012. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a jogsi, vagy az útlevél ugyanúgy használható személyazonosság igazolására, mint a személyi. Szóval szerintem igen.
2012. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha biztosra akarsz menni, kérd ki addig az ideiglenes személyit. Egy nap alatt elintézheted. Ilyen barna kis laminált irat.
2012. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gordon Freeman ***** válasza:

kis könnyebbítés:


most tették ki a felvi.hu-ra, hogy a jelentkezési határidőt felsőoktatásba egységesen, központilag meghosszabbították február 24-ig! :)

2012. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!