Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tárgyfelvétel beiratkozás előtt?

Tárgyfelvétel beiratkozás előtt?

Figyelt kérdés
Elsős leszek az egyetemen (SZTE). 28-tól van tárgyfelvétel, de csak 30-án van beiratkozás. Az lenne a kérdésem, hogy már a beiratkozás előtt is felvehetem a tárgyaimat, vagy majd csak utána? A levélben amit küldtek, sajnos erről nem volt szó, szóval örülnék ha segítenétek! Köszi!
2012. júl. 30. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem elsős vagyok, de ha jólemlékszem nekünk anno a neptunon keresztül kellett beíratkozni, és úgy lehetett tárgyakat felvenni. Nem tudom hogy a beiratkozás nektek milyen, meg kell személyesen jelenni? Mert ha igen, akkor 28.tól már felveheted a tárgyaid, de előtte a neptunban is be kell iratkozni.
2012. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet fel se kell venni mert a TO felveszi.
2012. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZTE-n ETR van.
2012. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs jelentőssége. én minden esetre felvenném őket amint lehet, nehogy ne maradjon hely valahol. bár elsősöknél ilyen még nem szokott lenni, de biztos ami biztos. :-)
2012. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Vedd fel nyugodtan,mert az elején te tudsz választani az időpontok közül...ha nem sietsz,már csak oda jutsz,ami maradt..

Egyébként is,ha valami nem tetszik,még kb. szeptember 2. hetéig leadhatod/felveheted őket.

De mindenképp minél HAMARABB :)

2012. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!