Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NYME andragógiáról át lehet-e...

Kryy kérdése:

NYME andragógiáról át lehet-e jelentkezni valahogy Pestre pl az ELTE-re?

Figyelt kérdés

Győrbe vettek fel fizetősre , de meggondoltam és Pestre szeretnék menni Andragógiát tanulni , fizetős is lehet.

Van-e bármilyen megoldás arra , hogy átjelentkezhessek?


2012. júl. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik suliból a másikra nem nagyon lehet, max. karon belül.

Jövőre újra kell felvételizned.

2012. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez biztos ?

mert azért gondolom , hogy ha nem is ugyanazt , de azért csak hasonló képzésben kell részesülnie mindenhol , ha ezt tanulja , nem?

2012. júl. 30. 21:16
 3/4 anonim válasza:
Az előző válaszadó kicsit eltérített. Persze,hogy van erre lehetöség! Megcsinálhatod azt hogy írsz egy kérvényt az ELTE-s rektornak,hogy egyéb gondok-bajok végett,(egy költözés vagy anyagi gond miatt a fővárosban szeretnéd folytatni a tanulmányaid,van-e lehetöség hogy szeptembertöl náluk kezdd meg andragógia szakon a képzést...Tudom hogy ezt lehet mert engem egerbe vettek fel anno andragógiára,és szintén pestre a kodolányira akartam átmenni. Azt mondták semmi akadálya csak irjam meg a kérvényt.. Vagy ha ráér egy félévig a dolog,akkor félévenként intézményváltási kérelemmel szintén átlehet jelentkezni ugyanazon szakra. A kikötés az hogy a tanterv 75%-a megegyezzen,de általában szinte majdnem mind hasonul. Ezt a kérelmet lehetöséged van letölteni a suli honlapjáról,és amint megvannak a vizsgáid beadod,a kért dokumentumokkal. Sok sikert!
2012. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm , nagyon jól jött ez a válasz
2012. júl. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!