Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-ra lehet még jelentkezni...

OKJ-ra lehet még jelentkezni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Szóval felvettek egyetemre, de én nem akarok arra a szakra menni, inkább újrafelvételizni egy másik szakra. Olyan OKJ képzést keresek, ami ingyenes, nappali, kapnánk továbbra is családi pótlékot (meg amik ilyenkor járnak, nem tudom pontosan), és ha 2 éves, akkor esetleg félbehagyhatom bármilyen következmény nélkül.. Lehet ilyet csinálni? Meddig van a jelentkezési határidő? Milyen szintűre jelentkezhetek, hogy ne vegyen el az államilag támogatott egyetemi féléveimből (tudtommal a felsőfokú OKJ vesz el, de nem vagyok biztos a dologban, szóval vki felvilágosíthatna erről). Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. júl. 31. 04:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, Debrecen környékén keresek ilyet, és egészségügyhöz, gyógyszerészethez kapcsolódó képzéseket elsősorban. Valaki tudna ajánlani képzést és iskolát?
2012. júl. 31. 05:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyenre beiratkozhatsz amit nem főiskola vagy egyetem indít. Még jelentkezhetsz, de igyekezz, mert korlátozott számú jelentkezőt fogadnak. Nézd ki az iskolát meg a képzést, és a honlapjukon gondolom ott van a telszámuk. Nem nézem meg hogy Debrecenben mik a lehetőségek, mert engem nem érdekel, de ezt nyilván te is meg tudod csinálni. Ha nem felsőoktatási intézmény indítja, akkor biztos nem vesz el a támogatott félévekből. Első okj-d lesz gondolom.
2012. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, első lesz, mivel most érettségiztem. Köszönöm!
2012. júl. 31. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!