Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A neptun rendszerben hol...

A neptun rendszerben hol találom azt, hogy az órákat melyik napra lehet felvenni? Vagy azt csak akkor tudom megnézni, amikor tárgyfelvétel megkezdődik? Mert ha előre látnám akkor össze tudnék állitani egy előzetes órarendet ugyebár.

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm
2012. júl. 31. 12:57
 1/6 reptoid ***** válasza:

Az iskolánként változik, hogy hol teszik közzé a felvehető kurzusokat, illetve azok időpontjait.

Én a szakod honlapján keresgélnék inkább, a neptunban szerintem majd csak tárgyfelvétel előtt nem sokkal jelennek meg, és nem is feltétlen átláthatóan.

2012. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2012. júl. 31. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor én válaszolok, mert eddig kitérő választ kaptál.

Belépsz a Neptunba. Ott tárgyak/tárgyfelvétel.

Kiválasztod a megfelelő tárgyat.

Oldalt van egy menü ott lesz valami további infó vagy megtekintés?

Megnyílik a tárgy ott lesznek a kurzusok. Van amiből csak előadás van van amiből gyakorlat is, és van amiből több előadás több gyakorlat.

A felsorolásban elvileg már megjelenik az órarendi infó, de ha nem, akkor baloldalt a kurzus azonosítójára kattints, újabb ablak nyílik meg, és valamelyik fülön lesz az órarendi infó. (Csak itt már naptárszerűen listázza, minden napot megjelenít, hogy mondjuk szeptember 12. 13:00-15:00- De a naptárral megnézed az milyen nap.


Remélem el tudsz így igazodni.


Sajna pontos gombfeliratokat nem tudok mondani, mert lediplomáztam, és nekem már azt írja ki, hogy lejárt a jogviszonyom ezért nem is nézhetem meg a tárgyakat.

2012. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
óó,ez nagyon jó köszönöm (: így már érthetőbb sokkal.most leszek elsőéves és nemigazán tudtam ,hogy ezt hogy kell.köszönöm kedvességed (:
2012. júl. 31. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem?

Mert változó. Akár szakonként is. És tárgyanként is.


Pl. nekem (2. éves kémia BSc) már ki van írva pár tárgy, de a zöme még hiányzik, és még változnak is. Nálunk raktak fel az intézeti honlapra órarendet, amiben minden kurzus benne volt előre, így könnyű volt összerakni (akár többet is, ha netán valamelyik betelne, akkor tudjuk variálni, nekem úgy könnyebb volt)

2012. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt sose lehet tudni mikor írják ki. én párhuzamos képzésbe járok két szakra ugyanazon a karon, egyiken már mindent látok (összes tárgy oktatóval, teremmel, időponttal), másikon még a tárgyak fele sincs kiírva és egyiken sincs időpont. ez szerintem csak az aktuális ügyintéző szorgalmasságán múlik. de egyébként is, hol van még a sulikézdés... pihenj és ne is gondolj még ilyesmikre. ;-)
2012. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!