Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még be sem iratkoztam, de...

Még be sem iratkoztam, de másik egyetemre szeretnék járni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szó sincs róla,hogy jobb egyetemre próbálnék beférkőzni, inkább fordítva. Felvettek a Szegedi Tudományegyetem BTK anglisztika szakára (államilag támogatottra), mivel Pest megyében lakom, logikusabb lett volna Pestre menni, de mivel csak egyszer cserélhettem sorrendet, amit másra lőttem el (mert akkor még nem gondoltam bele, hogy nem akarok kollégista lenni Szegeden, inkább bejárós lennék pestre) szóval így a pesti egyetem maradt a második helyen a szegedi pedig az első helyen. 394 volt szegeden pesten pedig 402 nekem pedig 410 pontom lett. (nem arról van szó, hogy attól féltem nem vesznek fel Pestre, egyszerűen nem maradt további lehetőségem a változtatásra) Hogy tudnék mégis szeptembertől Pestre járni nem Szegedre?

#átlenetkeznék
2012. aug. 1. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehetséges. majd jövőre....
2012. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!