Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez szerepel a kollégiumi...

Ez szerepel a kollégiumi szerződésben, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
"ideiglenes lakcím bejelentési kötelezettségének a Győri Polgármesteri Hivatalban törvényes határidőn belül eleget tesz"

2012. aug. 3. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Én amúgy külföldi vagyok, de Győrbe fogok járni egyetemre.
2012. aug. 3. 15:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy amikor beköltözöl, utána egy vagy két héten belül (nem tudom pontosan) bemész az okmányirodába és bejelented a kollégiumot mint ideiglenes lakcímed. Ehhez kell egy formanyomtatvány, amit onnan tudsz elhozni, de általában a kollégiumba is adnak, azt kitöltöd, a kollégium igazgatója aláírja, lepecsételi, és ezzel bemész az irodába és ott kiállítják neked a lakcímkártyát, amin rajta van, hogy te abban a kollégiumban laksz. Ezzel mehetsz pl. orvoshoz nem akut esetben és még néhány hasonló szituációban jól jön. No meg ismerkedésnek sem utolsó, ha többen mentek el együtt (hisz mindenkinek ugyanígy be kell jelentkeznie).
2012. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál :D
2012. aug. 3. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Széechenyis voltam, 4 évig koleszos, és nem jelentkeztem be. A többiek sem. Nem láttam sok értelmét.
2012. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!