Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Augusztus 22-én megyek Matek...

Augusztus 22-én megyek Matek pótvizsgára (8-tól 9-ig) és a tanár mondta, hogy lesz szóbeli is. De az mikor lesz? Mert ebbe az 1 órába nem fog beleférni a feladat lap mellett. Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor én pótvizsgáztam akkor ilyen nem volt. De volt egy osztálytársam akinek fizikából is kellett és ugyan az a tanár tartotta és nála volt szóbeli is. Neki azt mondta a tanár hogy délután 1 re menjen vissza. Szerintem te is kérdezd meg tőle hogy mikor lesz lehet rögtön az írásbeli után, az is lehet hogy csak délután vagy másnap. Mert ez 2 napos cucc szokott lenni.
2012. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyat is mondtak mások hogyha megvan a 30% írásbelin akkor szóbeliznem nem is kell. Az a baj,hogy szóbeliben nagyon béna vagyok..ha meg is tanulom elfelejtem amint a tanárra ránézek.
2012. aug. 3. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a feladatsor 45 perces és a maradék 15 percben pedig kérdez néhány dolgot a tanár. A szóbeli egyébként sem tart sokáig, érettségin is kb. 10 perced lesz egy tételt elmondani, tehát erre több idő nem kell.
2012. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira félek,hogy nem fog sikerülni..pedig már mindent átvettem az egész tankönyvet. És még is félek meg várom,hogy túl legyek rajta és sikerüljön. :/
2012. aug. 14. 20:29
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as lett és 61%-os. szóbeliznem is kellett :) Tanárom meg is dicsért,hogy nagyon ügyes voltam.
2012. aug. 24. 10:56
 6/9 anonim válasza:

Nekem idén kell pótvizsgáznom matekból. Nagyjából mire számíthatok? Neked milyen volt ?

Szóbeli az egy napon volt az írásbelivel, nehéz volt?

2013. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(Tanár vagyok...)

A javítóvizsga egy nap lehet, és nem lehet akármilyen hosszú. Úgy tudom, a szabály szerint szóbelinek kell lennie benne, de én is el szoktam ettől tekinteni, ha az írásbelin látszik a tudás.

Valóban, a szóbeli csak rontani szokott az eredményen...

2013. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mattan ***** válasza:

Matektanár vagyok. A pótvizsga esetén tájékoztatni kell téged a témakörökről. A pótvizsga kétféleképpen történhet, kapsz egy feladatsort és miután megoldottad a hozzá kapcsolódó elméleti kérdéseket teszi fel, pl. mit használtál itt, mért így oldottad. A másik, hogy kiviszed az írásbelit és egy tételsorból húzol amin van egy témakör vagy több kérdés és arra kell válaszolni.


Az, hogy a szóbeli ront, az nem igaz. Mert ha nincs meg az írásbelid, de látja rajtad, hogy igyekszel, akkor a szóbelin ki tud belőled húzni egy kettest, az írásbeli kötöttebb, ha nem jó nem tud vele mit csinálni, mert azt el kell tenni, dokumentálni kell.

2013. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ de ez tavaly történt és idén már jobban belehúztam :)
2013. júl. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!