Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írnátok nekem egy olyan...

Írnátok nekem egy olyan fogalmazás, h mi szól Bánk bán mellett és ellene a gyilkosságban mert olyan feladat van h ügyvéd/ügyész leszel? és meg kell vádolni vagy védeni. Befejezés pedig h valós életben is lehet e ilyen szituáció .

Figyelt kérdés
Ennek az egésznek kb 2-2.5 oldalnak kell lennie nagy alapú füzetbe. Minél hamarabb mert felvételihez kell!
2012. márc. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
És? Te is olvastad, nem?
2012. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mert nagyon nincs rá időm mert készülök a felvételire.de ha nem tudsz segíteni minek kell írni -.-
2012. márc. 17. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled, hogy ne vegyenek fel. A Bánk bánt 1 délután alatt el lehet olvasni, úgyhogy ne itt várd a válaszokat, hanem ülj neki és olvasd el.
2012. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyit sem vagy képes megtenni a felvételihez, hogy az alap elvárásokat magad végzed el, akkor megérdemled, hogy ne vegyenek fel.

Nem is értem hogyan gondolod, hogy bárki is egy vadidegennek ilyen szintű szívességet tesz...

2012. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!