Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az alkalmassági...

Mennyire nehéz az alkalmassági vizsga óvodapedagógus szakon?

Figyelt kérdés

azt olvastam a testnevelés része elég komoly,ilyen kézenállás meg ilyenek,az ének-zenéről nem is beszélve

ha nincs jó hangom attól még van esélyem bejutni szerintetek?a tesit valahogy be tudnám gyakorolni,na de az ének :S...nagyon szeretnék bejutni,mert más szakma nincs nagyon ami érdekelne

tudtok esetleg erről valamit?hogy megy ez valójában?bármilyen info jól jönne



2012. aug. 3. 23:40
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én átmentem az alkalmassági vizsgán az ELTE karán és nem volt annyira nehéz. Az énekzenében ha rossz hangod van akkor gyakorold be a szolmizációt illetve azoknak a helyét a hangodban, akkor nem lesz baj. Két népzenét kellett a 20-ból elénekelni + az egyik szolfézs könyvből egy szolmizációs részletet kellett végig mondani. Magabiztosan és mosolyogva kell énekelni és akkor átengednek.


A tesi tényleg kicsit nehéz de túlélhető. A kézenállásnál megfogják a lábad, csak annyi a lényeg hogy egyenesen tudd tartani magad, de néhány embernek azt is megengedték hogy cigánykereket csináljanak helyette, szóval kedvesek.

2012. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!