Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tényleg szinte minden...

Ha tényleg szinte minden érdekel valamilyen szinten, akkor hogy döntsem el, hogy mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 02:43
 1/2 anonim válasza:

Lehetőségek, mit tudnál nagyon jól kifejleszteni.

Pénz, melyiket fizetnék meg a legjobban. Hol van a legtöbb esélyed munkát kapni.

Presztízs, melyik miatt néznének fel rád, vagy éreznéd magad embernek. Pl, ha ott van a neved előtt, hogy dr. stb.

Család, ha esetleg fut valami vérvonal a családban, pl. jogász család, mérnök család.

2012. aug. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Polihisztor leszel, valami kulturális területen fogsz elhelyezkedni.

Én az államigazgatási Főiskolát választottam, mert humán és reál keveréke, ugyanakkor főleg társadalomtudományokból, tehát a 18 korig sosem tanult tárgyakból áll a képzése.

Lehet több diplomád is, csak akkor már érdemes megnézni, hogy az olcsóbbat végezd el másodiknak, mert ugye ma már az fizetős.

Szóval az érdeklődésed vezessen.

Én most filmes akarok lenni, mármint szerepelni akarok, abban aztán jól jön az úszástudástól kezdve a jó memórián, jó kapcsolatteremtő képességen, nyelvtudáson át a tánctudásig minden.:)

2012. aug. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!