Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek égő az ha valakine...

Szerintetek égő az ha valakinek nincs érettségije de egészségügyben dolgozik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 03:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyáltalán nem égő!...

De a jövőd szempontjából okosabb lenne megszerezni azt az érettségit, fizetésben is magasabb osztályba kerülhetnél, és szakmailag is lenne továbblépési lehetőséged!...


Esti gimnáziumban megszerezhetnéd az érettségit (pl. a Budakalász Gimnáziumnak országszerte vannak kihelyezett tagozatai)...

2012. aug. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem égő, nem hiszem hogy érdekel ott bárkit is, ha már dolgozol.
2012. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha értesz a munkádhoz,akkor szerintem mindegy,hogy milyen papírod van.Külföldön ez bevett szokás,nem a papír számít,hanem a szakmai tudás.Nálunk meg simán felvesznek valakit,akinek van papírja,függetlenül attól,hogy konyít-e a feladathoz.Ezért tartunk ott,ahol...
2012. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, részben igaz amit írsz, de nem, nem ezért tartunk ott ahol...:)
2012. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért lenne égő? Az a lényeg, hogy értsen a munkájához, illetve gondolom az illető kevésbé szellemi munkát végezhet, amihez nem kellhet túl nagy háttértudás, hanem inkább gyakorlat és az adott területhez való minimális egészségügyi ismeret... Szerintem az egészségügyben pl a segédápolók, asszisztensek, mentőssofőrök, betegszállítók valószínű érettségi nélkül dolgoznak (nem azt mondtam hogy egynek sincs...)
2012. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én már megszoktam h a semmiért fizetjük a TB-t.

de ha szakmailag jó vagy és lelkiismeretesen dolgozol, akkor oké, mert az a lényeg!


mit, hol dolgozol pontosan, leírnád? nekem érettségim, diplomám van, mégsincs állásom hosszú ideje. szóval lehet, megpróbálkoznék ilyennel talán én is, ha pl. egy tanfolyam után el lehet helyezkedni.

2012. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy az egészségügybe hol. mondjuk agysebészként elég cinkes. :-D
2012. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Takarító vagybeteghordó,műtős'csicska',ezekhez nem nagyon kell érettségi
2014. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!