Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol szoktatok vásárolni?...

Hol szoktatok vásárolni? Milyen felszerelések kellenek?

Figyelt kérdés

Tanszerekre gondolok. Webshop kéne (kisfalu 10km-es körzetben semmi normális bolt..) anyum meg nyaggat hogy neki állhatnák nézelődni, hogy milyen cuccost szeretnék.. webshop linket írjatok légyszi.


a második kérdés: 8.o-ra milyen és mennyi felszerelés kell (füzetek,tollak stb.) milyen mennyiségben különbözik a 7.-os-tól?



2012. aug. 6. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor utazz egy kicsit tovább és menj be a tescoba, corába ezer féle kínálat van, de akár egy 100 Ftosban is be lehet vásárolni


A Webshop azért nem jó mert nem tudod megfogni, hogy milyen az anyaga, csak egy képet látsz amin jó néz ki élőben meg bűn ronda és még használhatatlan is.

2012. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elsőnke igaza van, jobb ezt személyesen. vegyél pár tollat, füzet kb ugyanannyi kell, én mindig vettem pár tartalékot, mert ugye betelhet. a rajzcuccot sztem felesleges felújítani, m az nem fogy el. körződ, vonalzód legyen jó, nekem az mindig kellett.
2012. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!