Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrtiszti (NKE) jövőre?

Rendőrtiszti (NKE) jövőre?

Figyelt kérdés
Szóval, aki jövőre jelentkezik a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre és Pesten lakik, lenne kedve velem készülni fizikai alkalmasságira? Komolyan kérdezem:)

2012. aug. 6. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
:)egyszer már felkészültem a fizikai alkalmasságira(arszki), 125-ből 103 pontom lett, idén megint felkészülök, csak már az NKE-re :)am én szerencsés voltam mert haverral is készültem sokat(tehát nem volt annyira unalmas), őt fel is vették az NKE-re.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem csak te fogsz sokat izzadni jövő tavaszig :) am ha egy jó tanácsot megfogadsz, akkor a felkészülést csak a vizsga előtt 1-2 hónappal kezded, legalábbis a futás részét, a többit csak edzőteremben tudod megoldani, azt már most elkezdheted, bár ha lány vagy, akkor teljesen mindegy, mert nem egy nagy művészet teljesíteni a feladatokat...
2012. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lee12 válasza:

tudom hogy már nem mai kérdés de naggyából mi a fizikai követelmény?

biztos levan valahova írva csak nem találom

2012. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, igen:) A futást én már most elkezdtem, mert hosszú távon nem igazán remekelek és próbálok fokozatosan javítani az állóképességemen. Azért lenne jó valaki, akivel készülhetek, mert legalább nem kéne egyedül konditerembe járnom (egyedül még nem sikerült rávenni magam, inkább itthon edzegetek, ahogy tudok:)), na meg valóban nem lenne annyira unalmas az egész.


Utolsó:


[link]

2012. okt. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!