Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emberi erőforrás vagy Nemzetkö...

Emberi erőforrás vagy Nemzetközi tanulmányok?

Figyelt kérdés

Az idei pótfelvételin jelentkezem, és még mindig nem tudtam eldönteni melyik szak legyen..Mindenképpen azt szeretném választani, amivel esetleg külföldön is nagyobb az esély elhelyezkedésre.

(megjegyezném, hogy nem vagyok túl jó matekos, a törit viszont szeretem.)



2012. aug. 7. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A nemzetközi tanulmányokkal nagyobb eséllyel lehetsz külföldön mekis, mert az a szak jobban rámegy a nyelvekre. Ha diplomás munkahelyet szeretnél, mindkettő felejtős.
2012. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemzetközi tanulmányokra semmi esetre se menj....kb. olyan szinvonalú ott az oktatás, mint a középiskolában a humán tárgyaknál... sőt ugyanazt tanulják kicsit bővítve, én úgy hallottam nyelvet se tanulnak, hanem a diáknak kell magánúton megoldani. Tipikus büfés-ruhatáros- wc-s néni képzés....Szerintem akkor már az emberi erőforrások inkább jó lehet.
2012. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!