Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi tanulmányok vagy...

Nemzetközi tanulmányok vagy pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-es, szóval jövőre kel eldöntenem. Szerintetek melyiket jelöljem meg első helyen?


Corvinus egyetemről lenne szó.

Azt még tudni kell, hogy majd külföldön szeretnék dolgozni/élni.


17/L


2012. jún. 9. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A te esetedben inkább nemzetközi tanulmányok, bár én a pénzügy, számvitelt ajánlanám.

De azt vegyük figyelembe, hogy én is pénzügy, számvitelt szeretnék tanulni és én is jövőre érettségizek. Bár nem valószínű, hogy el is fogom végezni, pedig nagyon szeretném, de a pénz nagy úr.

17/L

2012. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénzügy és számvitel. A nemzetközi tanulmányok olyan a gazdasági képzésekben, mint a bölcsészkaron a kommunikáció és média. Átfogó képet ad, de nem mélyedsz el semmiben igazán. Én mindenképp pénzügyre mennék a helyedben, akár főiskolán is!
2012. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!