Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Tehát 10 hetes terhes vagyok de így nem fogok tudni bejárni és a magántanulósságra vonatkozó papírokat , hogy kell elintézni hova kell menni előre is köszi.17/lány

2012. aug. 7. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első félévet még simán elvégezheted a suliban. Tesi órán kérj felmentést, de a többi órán csak ülni kell. Így sokkal könnyebb lenne, neked.
2012. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Február végére vagyok kiírva . Meg igazából nem szeretném hogy rajtam csámcsogjanak.
2012. aug. 7. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Így is úgyis fognak rajtad csámcsogni. Szerintem menny be egyik nap,amikor van ügyelet és segít a titkárnő. Vagy beszélj az osztályfőnökkel. Eltitkolni nem tudod, mert valamivel meg kell indokolni, hogy miért akarod.
2012. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy volt elmegyek a suliból. Tehát,nem igazán derülne ki meg nem is rájuk tartozik .
2012. aug. 7. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok minden függ attól, hogy tanköteles vagy -e még!!!!


Feltételezem, igen. (Ha most kezdenéd a 9. évfolyamot,vagy ismételnéd a 9. évfolyamot, akkor ebben a tanévben már nem lennél tanköteles, akár meg is szüntethetnéd a tanulói jogviszonyod. De te ennél már feljebb jársz, biztos.)


Kérelmet kell írnotok az iskola igazgatójához, melyben kéritek, hogy magántanulói jogviszonyba kerüljél. A pontos indokot írd le, hiszen nehezen adják meg a magántanulói státuszt!!


Mivel kiskorú vagy, mindenképp a szülő nevében kell megírni, és neki is kell aláírnia!


A magántanulónak időközönként be kell mennie a suliba, konzultálni, vizsgázni.


Ha van kérdésed, szívesen válaszolok rá!

2012. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart, hamar abbamaradna a csámcsogás. Viszont neked valóban jobb lenne, ha addig, amíg lehet, bejárnál az iskolába. Egyedül, otthon nagyon nehéz a vizsgára felkészülni, persze, ha be szeretnéd fejezni a sulit. Ma már nem olyan nagy dolog, ha valaki középiskola alatt terhes lesz, lehetőséged is van rá, hogy befejezd az iskolát. Abban az időben, amikor én érettségiztem, sürgősen kipenderítették azt, aki terhes lett.
2012. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!