Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvány?!

C kategóriás jogosítvány?!

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és 2013 januárjában változnak a szabályok a c kategóriás vezetői engedélyre. Ha 2012 szeptemberében még elkezdem a tanfolyamot, de 2013 január elött nem tudom befejezni, akkor az új szabályok addigra érvényesek lesznek számomra? Tehát akkor csak 21 éves koromba folytathatom a tanfolyamot?

2012. aug. 7. 17:00
 1/1 anonim válasza:

Én is most csinálom a C kategóriát, vannak néhányan a csoportban, akik ez évben nem töltik még be a 21-et...

Nekik azt mondták az iskolában, hogy hatványozottan kellene arra törekedni, hogy az oktatás az esetleges pótórákkal is beleférjen az időbe, lehetőleg minden vizsga sikerüljön idén, mert az nem tudják pontosan még, hogy mi lesz januártól...

2012. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!