Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha idén februárba töltöttem a...

Ha idén februárba töltöttem a 18-at, és a tanévnek június 15-én lett vége akkor még érvényes a diákom?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe ugye tudom, hogy kell rá matrica, de nem tudom hogy a nyári szünetbe most így érvényes-e még
2012. aug. 7. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval februárbaN töltötted be a tizennyolcadik évedet, és amiatt izgulsz, hogy szeptemberbeN akár meg is büntethetnek. De ne izgulj! Októberig érvényes! És a nyári szünetbeN is.
2012. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy érvényes. Nekem is van diákom, és használom is pedig már 26 vagyok. Az életkornak semmi köze hozzá.
2012. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 delusion ***** válasza:
100%
Október 31-ig használhatod. Szeptemberben szerezz rá plecsnit, és akkor következő év október 31-ig lesz érvényes ismét.
2012. aug. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tévedés hogy az életkornak semmi köze hozzá szeretem az ilyen ügyeletes megmondóembereket.


Azt a tanévet követő október 31.-éig amikor a tankötelezettségi kort betöltöd még matrica nélkül érvényes.

Tehát most okt 31-ig minden matrica nélkül érvényes. Ha továbbra is ott maradsz az intézményben akkor kapsz rá matricát a következő évben, ha nem mert mész egyetemre akkor ott új diákot kapsz matricával.

2012. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!