Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2012. junius 19. en utazom...

2012. junius 19. en utazom Miamiba 2012, julius 09 ig, Az utlevelem 2012, oktoberig ervenyes el mehetek vele? Vagy valtsam ki ujra a vizumom 2017 ig ervenyes, el tudok vele utazni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem mernék rá megesküdni, de rémlik, hogy mintha lenne olyan szabály, hogy a hazautazás dátumától számítottan még legalább 6 hónapig érvényesnek kell lennie az útlevélnek...


Én is most megyek, és mintha olvastam volna, de mivel nekem még évekig jó, nem mélyültem el a kérdésben, szóval tévedhetek. De a lényeg, hogy mindenképp nézz utána, nehogy ebből legyen a gond!

2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az USA Nagykövetséget.

Az viszont biztos, hogy ha új útleveled van, akkor a régibe beragasztott vízum továbbra is érvényes. Egyébként bordó útlevéllel már vízum nélkül is lehet utazni, de ez esetben ESTA engedély kell. Ha vízummal utazol, akkor nem kell ESTA engedély.

2012. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen torveny, de magyar utlevelre nem vonatkozik, vagyis utazhatsz a mostani utleveleddel nyugodtan.


Forras:

[link]

2012. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!